© А.А. Ткаченко

Виртуальные дискуссии в стиле нарративной терапии

Продолжение. Начало см. здесь

Дискуссия 12. Про Кропивницький, кропиву і «невротичні полюції»

Исходный пост

Просто роздуми.

Назва Кропивницький співзвучна з «кропивою», про яку співає Поплавський. Виходить, що тепер ця пісня може стати чимось на кшталт гімна міста. Тоді прийдеться Поплавського обирати мером…?


Михайло Поплавський — Кропива

Дискуссия

— Ели саветы град. И съели.

— А можна українською і більш зрозуміло.

— Боюсь, что до вас все равно не дойдет, человек, который видит «кропиву» в имени знаменитого театрала и названии города... к психологу вам батенька, нужно. Возможно у вас какие-то детские сексуальные воспоминания с этим связаны, в общем постарайтесь помочь себе сам.

— Так я і є психолог. «Кропиву» я бачу якраз не в «имени знаменитого театрала«, а в глибині психіки авторів назви міста, які просто використвують «имя знаменитого театрала« для вгамування своїх амбіцій.

— Ви психолог? Я думал вы эколог, так печетесь о ларинской кропиве?

— А якщо по суті питання, не зіскакуючи з проблеми.

— У меня нет проблем. Я всегда говорю по сути.

— Я про «в»... в глибині психіки авторів назви міста, які просто використвують «имя знаменитого театрала» для вгамування своїх амбіцій.

— Я думаю вам сначала нужно со своими амбициями разобраться...

— И все же, вопрос задан, а от ответа Вы уходите, хотя написали «У меня нет проблем. Я всегда говорю по сути».

— Кроме вашего примитивного троллинга абсолютно не вижу вопросов. Возможно ваш вопрос в том месте, где и ваша кропива.

— Вы опять уходите. С такими защитниками Кропивницький долго не продержится.

— Кстати, вы так лихо перешли на русский, который в начале поста вам был кагбэ непонятен. Закончился набор украинских слов?

— Исключительно из уважения к собеседнику.

— Кропивницкого защищать? От кого, кучки маргиналов? Его защищать не нужно.

— Боюсь, что тем, кого Вы зазываете «кучкой маргиналов», вы дали такой картбланш, на котором они могут стать властью.

— Они и так при власти.

— Тем более. Они еще больше укрепятся. Так для кого сделали хорошо?

— Кто укрепится?

— Те, кто «Они и так при власти».

— То есть вы даже не понимаете кто?

— Понимаете Вы, когда пишете «Они и так при власти». Я только констатирую.

— Я понимаю и пишу, но как вы можете констатировать, что о чем не имеете понятия?

— Разве я похож на того, кто не имеет понятия о сути дискуссии?

— Именно.

— Тогда уточним. Речь идет о жизни жителей города и судьбе самого города. А Вы о чем?

— В дешевой песни Поплавского рассказывается о жизни и судьбе жителей какого-то города? Вы о чем вообще?

— В том то и проблема, что так может случиться, что «В дешевой песни Поплавского рассказывается о жизни и судьбе жителей какого-то города». Но только не «какого-то», а конкретного.

— Прихильники цариці святих знають, про кропиву чули, а далі їх знання не пішли.. Не здивуюсь, що хтось із завзятих викладе пост з закликом закрити театр, або перейменувати його на честь Ларіна

— Я про «прихильників цариці» нічого не знаю. Я про життя мешканців міста і долю самого міста.

— Александр, вы по моему пришли не подготовленный в эту группу, вы ничего не знаете, не слышали и хотите в таком ракурсе вести дискуссию? О чем с вами говорить? О кропиве? О Поплавском?

— О судьбе города с названием Кропивницький.

— Или в этой группе только апологеты!?

— Экологический форум о кропиве не в этой группе, до свидание.

— Быстро Вы сдались. С такими защитниками Кропивницький долго не продержится. Грустно.

— Ваш уровень общения— уровень плинтуса. Считайте что угодно.

— Вот я и говорю, что с «уровнем плинтуса» Кропивницький долго не продержится. Грустно.

— КРОПИВА вилікує всіх. І навіть вас від комплексу меншовартості. Адже її лікувальні властивості всесильні. Одна кропива замінює семеро лікарів”, — так говорили в давнину. Про цілющі властивості кропиви наші предки знали не з чуток, ця трава була універсальними ліками від багатьох хвороб; прекрасним харчовим продуктом, що збагачує раціон потрібними і корисними речовинами; сировиною для виготовлення тканини, вірьовок, канатів. Особливо варто сказати про користь кропиви для здоров’я. Найбагатший вітамінно-мінеральний склад кропиви робить її корисні властивості майже всесильними.

— Перш ніж кропива вилікує когось, вона може зажалити самого «лікаря», якщо той не вміє з нею поводитись. Саме це я бачу з попередніх постів.

— Несповна розуму або психолог помішаний на психічних дослідженнях з маразматичними відхиленнями. А якщо серйозно, то за*бали зі своєю кропивою і іншими дибілізмами. Почитайте історію і культуру України. І досить спекулювати життям людей. Від назви міста в рот не посипиться манна, але й комуняцько-царистських імен і прізвищ не буде.

— Шановний, ви бачите зв'язок між КРОПИВНИЦЬКИМ, Поплавським і кропивою? Співчуваю. Ого, як вас, батєнька, покрутило((( навіть соромлюсь спитати, які асоціації викликає у вас, наприклад, Хер-сон((( Ну тримайтесь, воно минеться, з Божою допомогою((( бідний...(((

— Я їм про життя містян і долю міста, а вони, один про «помішаний на психічних дослідженнях з маразматичними відхиленнями», інша про «асоціації ..., Хер-сон (((». Весела компанія.

— «Веселий» автор посту)))

— Якраз навпаки, автор серйозний, «веселі» співбесідники.

— Це ви навіяли такі веселощі)) за що дякую! Просто дуууже хотілось зрозуміти ваш асоціативний зв'язок. Поплавський — його «Кропива» — подальша доля нашого славного КРОПИВНИЦЬКОГО! На жаль, це дано тільки вам)) знов жарт))) але слава Богу, що тільки вам! Серйозно!

— Не тільки, зустрічала ще деяких містян, у яких далі кропиви знання не заходили))) а ще один опонент вразив тим, Кропивницький — то «еврейская фамилия, а он против евреев, потому за Єлисаветград»...— отаке буває)))

— Ну що ж ... Кожна думка має право на існування))) Хтось любить і поросячий хвостик))) а нашому КРОПИВНИЦЬКОМУ від того не гаряче, не холодно))) славне місто, і майбутнє його СЛАВНЕ!

— Добре, якщо лише мені. А ви добре подумайте, що з цим робити, якщо ще комусь прийде ця ідея в голову. Якби я був вашим опонентом...

— Якщо ще комусь— вас стане на одного більше))) посміємось разом))) можете не відповідати. Спочатку було смішно.

— Дійсно, смішно. За всю дискусію був лише один грамотний пост.

Ольга К.  КРОПИВА вилікує всіх. І навіть вас від комплексу меншовартості. Адже її лікувальні властивості всесильні. Одна кропива замінює семеро лікарів”, — так говорили в давнину. Про цілющі властивості кропиви наші предки знали не з чуток, ця трава була універсальними ліками від багатьох хвороб; прекрасним харчовим продуктом, що збагачує раціон потрібними і корисними речовинами; сировиною для виготовлення тканини, вірьовок, канатів. Особливо варто сказати про користь кропиви для здоров’я. Найбагатший вітамінно-мінеральний склад кропиви робить її корисні властивості майже всесильними.

— Тримайтесь!

— Це Ви собі?

— Я про «Гімн Херсону» нічого не знаю.

— Тоді чого до Кропивницького причепились?

— Хто причепився?

— Ой, вибачте, це ваше альтер-его видає свої аналогії на люди?

— Що таке «альтер-его»? А можна по-людськи.

— Є багато словників, подивіться в якісь свої, «людські».

— Я про життя і його реалій, а не про словники.

— У вас вузько-вибіркове сприйняття реалій. Не зупиняйтесь. Навіть в Україні є де розвернутись з такою уявою )))

— Для мете це теж зарозумно: «вузько-вибіркове сприйняття реалій». Я про набагато «прості» речі — про життя і долю містян і міста. Про це хоч хтось хоч трохи подумав?

— Пост про Вашу надуману аналогію до частини назви міста і фантазії щодо мера і гімну. Про долю містян і міста ні слова. Я певен, що доля і містян і міста ніяк не зміниться від назви. 99% взагалі фіолетово.

— Якщо «доля і містян і міста ніяк не зміниться від назви», тоді для чого вся ця камарилья з перейменуванням.

— Закон про декомунізацію.

— Закон законом, але треба ще й свій розум мати і використовувати його на благо, щоб була користь для людей, а не лише для власних амбіцій.

— Не існує блага для всіх. Закон про декомунізацію не подобається комуністам, наприклад. Так що Ваші закиди безпідставні.

«Исправление вещей начинается с исправления имен».

— Та які там «закиди»! Я просто мешканець цього міста і просто хочу знати, як мені далі в ньому жити з новою назвою. Звертаюсь з цим до фахівців, привів свої сумніви у прикладі «кропиви». А мені вже пів дня ці фахівці морочать голову!?

— У Вас профіль київський і фахівців тут одна Світлана. Живіть як жили. Кат Кіров Вам же вночі не снився?

— Тоді про що ми говоримо...?

— Ви виставлєте свої аналогії на люди, ми їх обговорюємо. Соціальні мережі.

— Поки що я бачу лише політичні і невротичні «полюції» (пробачте за різкість), а не серйозне обговорення. За всю дискусію був лише один розумний пост — Ольга Кизименко «КРОПИВА вилікує всіх...».

— Обговорення вже давно закінчились. Рішення прийнято. А «невротичні полюції» — філігранно.

— Обговорення вже давно закінчились. Рішення прийнято. А «невротичні полюції» — ЗАЛИШИЛИСЬ.

— Нащо повторювати? Я з Вами погодився.

— Я про «ЗАЛИШИЛИСЬ». А це величезна проблема на майбутнє для всього міста з такою назвою.

— Якщо роздувати — залишиться, а якщо «полюції» в нормальне русло скерувати, то як в старому американському фільмі про «нестандартний» банк, можна і на цьому грошей заробити. А деструктивна позиція завжди програшна.

— Так я якраз про це. Щоб «полюції» скерувати на «КРОПИВА вилікує всіх...». І починати лікувати місто і містян. От вам і відповідь на всю дискусію.

— Це я вам)))

— А я Вам.

— А я вам так скажу: сердечно вітаю вас і усіх містян з присвоєнням нашому славному місту прекрасної, української, позаполітичної, впізнаваної , унікальної назви КРОПИВНИЦЬКИЙ! Нехай нам усім Бог допомагає! Амінь.

— Ваші слова та до Бога...?

— Дійдуть обов'язково, навіть не сумнівайтеся))) в мене є канали))) Всього вам доброго!

— Ну якщо у Вас є »канали». Лише питання, куди вони приведуть?

К началу

© , 2017 г.
© Публикуется с любезного разрешения автора